Usługi

Responsywne strony WWW

Firmowe strony www

Celem profesjonalnie opracowanej witryny internetowej jest dostarczenie najważniejszych informacji o firmie, jej usługach czy danych teleadresowych.  Solidnie zaprojektowana strona www jest wizytówką firmy, dbając o jej pozytywny wizerunek.

Tworzymy strony www w najnowszej technologi HTML5 i CSS3. Kod strony jest przyjazny dla wyszukiwarek co skutkuje lepszym pozycjonowaniem się strony.

Sklepy internetowe

Pomagamy w uruchomieniu sklepów internetowych.

Dzięki obecności w Internecie, właściciele sklepów mogą docierać do większej liczby potencjalnych klientów. Coraz więcej firm widzi potencjał jaki niesie handel e-commerce.

Intranet firmowy

Potrzebujecie państwo wewnętrzną stronę w firmie? Jeśli tak to zaprojektujemy serwis służący do wewnętrznej komunikacji. Na stronie będzie można umieszczać ważne informacje dla pracowników.

System rezerwacji

Jeżeli macie Państwo w firmie np. kilka samochodów czy sal konferencyjnych używanych wymiennie  przez kilku pracowników i nigdy nie wiadomo który zasób jest wolny to powinniście Państwo zaopatrzyć się w system rezerwacji. Stworzymy dla Państwa wygody i prosty w obsłudze serwis rezerwacyjny